| Madalina190753 a întrebat:

Daca am o rochie pentru nunta la care părinții mei sunt nașii lila și ieri mi-am pus unghii cu gel nude cu french verde, credeți ca se va vedea urat cu rochia(menționez ca rochia o voi schimba seara), nunta este pe 12 septembrie, sa îmi mai schimb unghiile?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oare e așa urâtă combinația cum sună din descriere?

| Madalina190753 explică (pentru Adry05):

Nu, app ca nu se observa mai deloc, dar eu sunt foarte perfecționista și atenta la detalii

| alina2k18 a răspuns:

Tu stai aproape o luna cu unghiile si te duci cu ele asa la nunta?
laughing
Schimba unghiile, dupa 3 saptamani oricum cresc si nu mai arata bine estetic si se vad urat si nasol...
Nici nu m-as duce la nunta daca nu am manichiura impecabila facuta cu maxim 1 saptamana inainte in conditiile si in care mie nu imi cresc unghiile repede si am si cuticula subtirica si f ingrijita si stilizata cum trebuiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând ce culoare are rochia?