| Daniel26 a întrebat:

Daca ati dat vreo comanda pe Aoro.ro, in cate zile v-a sosit comanda? dureaza mai mult de 2 zile? Merci.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Depinde cand o pui si cand o proceseaza ei. Dupa ce trimit coletul nu dureaza mai mult de 2 zile sa ajunga. Dar daca il pui vineri seara, de exemplu, iti ajunge doar Marti-Miercuri. Daca il pui in timpul saptamanii poate sa vina in 1-3 zile.

| mont a răspuns:

Deregula soseste a doua, cel tarziu a treia zi lucratoare, livrarea fiind prin curierat rapid.