| Almássy a întrebat:

Daca fac asta de minim 3 ori pe saptamana o sa am un abdomen plat?+mananc sanatos fara paine,zahar,doar apa si ceaiuri,fara paste,cartofi prajiti, fast-food mananc si pepene rosu sa ma detoxific si sa elimin apa + fac bicicleta 40-60 min pe zi

Răspuns Câştigător
| BlakeLively a răspuns:

Eu la inceput faceam cate 50 de abdomene(dimineata si seara, dupa ce mancam). Acum am ajuns sa fac 500(si nu glumesc),am un abdomen plat. Dimineata mananc ou fiert,cu pate de ficat (facut in casa) si cu rosii. Felul asta il consum mai rar dimineata. Insa de cele mai multe ori mananc salata de legume. Dupa micul-dejun ca desert imi aleg un fruct,de cele mai multe ori grapfruit. La pranz mananc supe sau ciorbe(cu legume), iar seara mananc peste sau ceva usor, adica o portie de calorii scazuta. Tot ce beau sunt sucuri naturale facute in casa(fara acid), apa plata si ceaiuri. Nu mananc intre mese, iar seara ultima masa este la 18:00 sau 18:30 de obicei. Respecta regimul acesta si vei slabi cu siguranta. Bafta! PS:sper ca te-am ajutat.

| Almássy explică (pentru BlakeLively):

Si inainte sa faci abdomene aveai colacei pe abdomen?

| BlakeLively a răspuns (pentru Almássy):

Da. Dar acum nu mai am.

| Almássy explică (pentru BlakeLively):

Si cat tia luat sa scapi de ei?

| BlakeLively a răspuns (pentru Almássy):

Sincer,o luna daca nu chiar mai putin. Faceam sport ca nebuna.laughing Acum depinde si de timpul si de vointa ta.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Programul tau nu e intocmai echilibrat.Pentru un abdomen plat cel mai mult trebuie exercitii fizice.Incearca abdomene ( in fiecare zi ) cate 30.

| xtembix a răspuns:

Eu as zice sa faci asta in fiecare zi timp de o luna, cu siguranta vei avea rezultate!

| 7QA3 a răspuns:

Depinde de organism. Cert e ca alimentatia nu e buna. Trebuie sa fie ceva echilbrat, dar fara grasimi. apa si ceai nu e deloc bine. Consuma multe vegetale si din cand in cand peste, ca sursa naturala de proteine. Fa abdomene si mergi foarte mult pe jos. Nu bea multa apa deodata, ia succesiv inghitituri mici. Poti sa si alergi, dar nu foarte mult, iar mersul pe bicicleta e de asemenea ok. Succes!

| Almássy explică (pentru 7QA3):

Dap abdomenele fac muschi iar eu nu am nevoie. am zis ca nu mananc alea deci mananc echilibrat.apa cu ceai normal ca e bun doar nu oi bea suc cola

| 7QA3 a răspuns (pentru Almássy):

Abdoemenele nu sunt doar pentru muschi, prin flexare se exerseaza si muschiul, ce-i drept, dar se provoaca si arderea grasimii din acea zona.

| patriiiii89 a răspuns:

Da este foarte bine, continua tot asa
!