| MeGustaaaaa a întrebat:

Daca faci paduchi, cum scapi de ei fara sa te tunzi?
Funda.laughing))))))

10 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Te duci la farmacie si intebi de ceva pentru paduchi.Suntem in 2012 nu trebuie sa te tunzi sunt o gramaga de sampoane si solutii.

| xxDudaxx a răspuns:

Remediul este gazul si piepteni bine parul, iti pui ceva in cap si dormi toata noaptea cu gazul in par.a 2-a zis nu mai vei avea nimic.sau incearca samponul de la farmacie, dar nu garantez pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei paduchii nu ii faci ci primesti de la altiihappy. Si scapi de ei daca te dai cu pudra de talc sau sa te tunzi atatea metotecrying Succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bătrânii spun că cel mai bine e să te dai pe par cu gaz.Caută pe net, sau trimite pe mama ta la farmacie să cumpere ceva, durează câteva zile până trece de tot.

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.
Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului
Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.
Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.
Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.

| Radu_5166 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere..este o solutie speciala..nu mai stiu cum se numeste straight face

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Cere solutii de la farmacii.Sau fate cu motorina sau benzina pe par.Are efect desi eu personal nu am incercat!

| florin22001 a răspuns:

Trebuie sa te speli pe cap cu sampon si solutie anti purici (nu pentru caini )

| cristinicadulcica18 a răspuns (pentru florin22001):

Ea a zis PADUCHI nu PURICI!

| Romanescu_Izabel_1970 a răspuns:

Pai este crema cu permetrin 1 % pentru a scapa de paduchi, succes!