| THeodg a întrebat:

Dacă îmi decolorez părul până la un moment dat el devine alb că zăpada?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu, va deveni galben, ca nuanta aripioarelor de pui. Daca il vrei alb, trebuie vopsit.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va deveni alb cand vei ajunge pe la 70 de ani. Daca iti mai ramane ceva.

| Bondarel99 a răspuns:

Cine are parul saten inchis sau negru nu va obtine niciodata blond alb-platinat, va ramane intotdeauna cu un pigment galben sau portocaliu. Nicu decolorari repetate.

| Niconn a răspuns:

Dacă îl decolorezi mereu e posibil să iti faca foarte rau.( sa cada, sa se arda) Da, în timp o sa devina alb