| me1234_7666 a întrebat:

Daca m`as face reprezentant oriflame pe net. de unde as putea lua un catalog...il pot comanda de pe site? funda happy

Răspuns Câştigător
| gabriela10 a răspuns:

Am uitat sa-ti zic in mesaj.Sau poti imprumuta de la cineva care este reprezentanthappy

2 răspunsuri:
| roxana94 a răspuns:

Cand te inscrii pe internet vei avea un sponsor care iti va explica ce trebuie sa faci etc. Iar catalogul il primesti de la el sau il comanzi. Daca vrei pot sa te inscriu eu, da-mi un mesaj daca esti interesata.

| ade35 a răspuns (pentru roxana94):

Te rog ma poti ajuta si eu am aceeasi problema acum 2 zile am devenit reprezentanta online si nu stiu de unde o sa primesc catalogul...va rog