| abcdefgh a întrebat:

Cum pot da comanda de un catalog oriflame? Sunt reprezentant de 7 luni iar la ultim acomanda nu mi a mai venit automat catalogul. Daca stiti voi codul de la catalogul C13 mi l dati si mie? Multumesc mult

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la ei pe site, adresă de e-mail: customer@oriflame.ro și soliciți în mod expres un catalog.
Nu uita ca de fiecare dată când iei un colet, îl desfaci imediat ce ai intrat în posesia lui, verifici produsele în baza facturii și poți face și sesizare atunci când nu ai primit catalogul, un produs este deteriorat sau nu este cel comandat de tine, etc.
Crăciun fericit!
Pa, pa.