| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

FUNDAAA! Maine la scoala trebuie sa ma costumez in Florin Piersic si nu am idei cum ar trebui sa o fac, eu sunt stilul acela care poarta in special blugi stiti, nu sunt genul ala la 4 ace, m-ati putea ajuta, sa-mi dati cateva idei va rooog. big grin

Răspuns Câştigător
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Pai poti sa iti iei o pereche de blugi normali(negri..totusi)o bluza si peste un jerseu, sau un sacou.Iti pui un fular la gat (de iarna, nu esarfa), eventual iti pui si o peruca si bagi accentul ala laughing))
Bafta!

1 răspuns: