| Harlow a întrebat:

Daca ma dau cu fond de ten( nu pudra) ma prinde soarele? Adica cred ca nu, dar poate stie cineva mai bine...

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Da-te cu o crema pentru protectie solara, apoi poti aplica fondul de ten, dar daca vrei sa nu se vada lucios sa dai si cu un strat de pudra, asta iti face fata mata

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu, nu te bei bronza dar oricum acum in toiul iernii nu o sa te bronzezi chiar adac nu ai fond de ten.

| Harlow explică (pentru KellyGreen):

Nu acum iarna laughing ...In fiecare an pe 1 iunie avem campionat de handbal si acolo este la tara si este un teren asfaltat fata acoperis si mereu ne bronzam ca stam aprox.toata ziua in soare.

| Akid a răspuns:

Te prinde. Razele solare sunt mai puternice decat fondul de tenlaughing) daca te dai cu fond de ten sau pudra cu protectie spf ridicata te protejeaza mai bine

| Diiiidi a răspuns:

Buna Diana! Daca folosesti fond de ten te va rinde cu siguranta soarele.Prima data da-te cu o crema hidratanta de fata(optional) apoi cu un fond de ten care are SPF( adica protectie solara) de obicei de la 20 in sus sunt bune!,

| AmanoYuno a răspuns:

Te prinde dar nu foarte mult