| Iriiiii a întrebat:

Daca ma fac cu ceara subrat ma pot irita? eu de obicei ma faceam cu epilatorul si ma irit groazniiiiic! as vrea sa stiu daca si cu ceara ma pot irita. mersi

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Par naturale(ar putea sa fie bune)dar sunt niste benzi speiale pentru axila

| Iriiiii explică (pentru dedfgv):

Nu sunt benzi ceea ce am cumparat eu

| jojo_2491 a răspuns:

Cauta ceara pentru piele sensibila, sa contina musetel, aloe(daca nu esti alergica)sau ceva asemanator. poti folosi si benzile de la veet pentru piele sensibila.

| jojo_2491 a răspuns:

Ar trebui sa nu te iriti de la propolis dar daca totusi se intampla, ar fi bine sa te duci la un salon cosmetic si sa explici.personalul de acolo va sti ce trebuie sa faca.

| Iriiiii explică (pentru jojo_2491):

Am sa incerc ceara zilele acestea, sper sa nu ma irit.