| Batmanuel a întrebat:

Daca mi-am cumparat o pereche de adidasi in urma cu 5 zile, ii pot da sa-mi dea banii inapoi? ca am gasit in alta parte mai frumosi

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă nu i-ai purtat, poate mai există şanse, dar în general nu te lasă.

| mona a răspuns:

Nu cred ca e posibil mai ales ca nu ai un motiv intemeiat, incearca totusi, poate ai noroc

| Larisssaa a răspuns:

Nu cred că ai şanse mai ales daca i-ai purtat. Depinde de fiecare magazin. Dar nu cred. Chiar daca nu iai purtat, totusi sunt 5 ZILE, este destul de mult. Dar sper ca te-a ajutat raspunsul meuwinking

| notsurewhoiam a răspuns:

Daca mai ai ambalajul si bonul de masa desi nu cred ca ii mai poti returna dupa 5 zile.Depinde de magazin daca i-ai si purtat n-ai nici o sansa.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Normal ca nu! nu se poate asa ceva! tu ai purta ceva ce a purtat altul 5 zile inaintea ta?

| FitMonkey a răspuns:

Si pe net daca comanzi ceva ai 3 zile la dispozitie pentru returnare, nu cred ca ai sanse

| RazvanRo22 a răspuns:

Daca mai ai bonul fiscal si nu i-ai folosit, ar fi bine sa incerci. Depinde de politica fiecarui magazin.

| Razorsharp a răspuns:

Nu poti.Singura modalitate este sa ti se dezlipeasca /rupa si sa aiba garantie.Si asa tot nu cred ca iti dau banii ci o sa iti dea alti adidasi in jurul sumei primilor.

| xPatriciaa a răspuns:

In Romania de obicei nu! Ii schimba daca doresti, dar banii nu prea. Depinde de magazin. Daca e daichman sau leonardo atunci da!

| KiduIcs a răspuns:

Esti cetatean european si ai drepturi! laughing)

| Aanonimaa20 a răspuns:

Nu o sa iti dea bani inapoi, doar sa te duci cu ei inapoi sa ii returnezi si in functie de cat au costat iti poti achizitiona altii.

| Anonymusssssssssssss a răspuns:

Daca nu iai folosit da, dar depinde si de vanzator happy