| kar1GaNNN a întrebat:

Daca mi-am uitat numele de utilizator pe ask.fm cum pot sa intru in cont?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Scrii pe google: ask.fm,si cand te baga, dai la login.Se deschide pagina de logare si scrie acolo subliniat :Forgot your password or username? Dai clcik pe aia si iti apare sa bagi acel email cu care a fost facut contul.Neaparat acela.Deci daca contul a fost facut cu emailul de la facebook, acel email il bagi. Si dai clcik pe proceed. Vei primi email la acea adresa.Deci mai stai ceva timp si scrii pe google : yahoo.mail,te loghezi si vezi parola trimisa de ei acolo.

| CătălinB02 a răspuns:

Http://ask.fm/remind/request
Dai aici si iti scrii adresa de mess si iti va trimite un mail cu username-ul si parola! FUNDA?

| Anysya12 a răspuns:

Ar trebui sa fii primit pe mail numele de utilizator si parola. Cauta acolo. Daca nu te ajuta, cred ca va trebui sa iti faci un cont nou. Poti incerca si pe am uitat parola. Iti va cere e-mailul si asa poate aflii si numele de user.

| kar1GaNNN explică (pentru Anysya12):

E treaba ca nu l-am facut cu un id de mess, care sa am o parola si sa intru pe E-mail, al meu e facut cu E-mail de la facebook.