| JetBlueJet a întrebat:

Daca stau peste 24 de ore cu fixativul in par...O sa-mi cada parul?
laughing

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu o sa iti cada parul, da vrei sa faci experimente de genul? happy

| TDavid12 a răspuns:

Nu,doar probabil o sa ai matreata in par. happy

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

A nu.Doar ca maine merg la ziua cuiva si mi-am facut niste "smecherii" in par ca maine sa-l am direct ondulat ca o sa-mi fie lene sa-l mai fac cu drotul.
Si sa iasa mai faine buclele le-am dat cu fixativ...

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| cristina123c a răspuns:

Nu iti va cadea parul, doar ca vei avea mincarimi la scalpul capilar si vei avea matreata un pic )

| untu a răspuns:

Te asigur ca nu o sa cada parul, ci il tine asa fix asa cum doresti sa stea parul, de asta se numeste fixativul.

Alte răspunsuri
| RareşTPUro a răspuns:

Nu, nu acum. laughing dar peste cativa ani, cu timpul va slabi radacina parului si va cadea unul cate unul asa. Si vei vedea la fiecare spalare pe cap diferenta de acum cu cea care va urma daca n-o sa ai grija happy. Dar daca nu te dai zilnic sau de 2-4 ori pe saptamana, ci doar la evenimente/momente speciale... n-ai treaba, poti sta linistita.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Faci paduchi

| Holy2010 a răspuns:

Pfft. Nu cade ninic
Ma spal pe par o data la 2 zile si de fiecare data am fixativ in el plus vreo alte 4 produse. Plus ca aplic fixativ si la radacina pentru volum iti dai seama ca ajunge si pe scalp. Da, stiu ca nu e sanatos but it works! happy

| ALittleDeath a răspuns:

O sa-ti cada doar parul de pe picioare