| andra15 a întrebat:

Daca te-ai facut cu lama pe picior si te-ai taiat se intampla ceva?

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pune crema sau unguent si iti trece

| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu.dar trebuie sa iti dai cu o crema d galbenele sau d catina.snt anti-inflamare si cicatrizante deci o sa ti se vindece fara vreo urmatongue

| NickiMinaj a răspuns:

Nu. eventual dezinfectezi loculwinking nu patesti nimic...

| perenasop a răspuns:

Ti se va face scoarta.
Nu te face cu lama pe picior oh go on.
Incearca crema epilatorie ca e mai buna si eficientawinking.

| AngiFmss a răspuns:

Nu patesti ma nimclaughing De cate ori nu m-am taiat si m-am spalat bine in locu ala si mi-a trecutlaughingoh go on Nu te speria

| justfreelove a răspuns:

Depinde cine a mai folosit lama! Vezi sa nu iei SIDA

| Chrysk2 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care a murit din cauza asta.
S-a taiat saracu si dupa vreo 3 zile a avut febra si nu s-a dus la doctor, dardupa vreo 10 zile nu a mai putut si a mers.
cand a mers avea o boala (nu mai stiu cum numeste) si saracu sad a murit crying

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Daca era sigilata, si n`a mai folosit`o nimeni inainte nu patesti nimic.Da`Andrusca vezi sa nu iti rupi coajawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic,dar te sfatuiesc sa nu mai folosesti lama,pentru ca in timp o sa-ti creasca tot mai mult par,tot mai negru si tot mai des, in schimb poti folosi epilatorul sau ceara ( sunt dureroase,dar o sa te oisnuiesti cu timpul, insa sunt mult mai eficiente:parul creste mai rar, mai putin si iti creste mai greu)

| Irina_9101 a răspuns:

Da, iti curge sange rolling on the floor

| Georiflame a răspuns:

Nu. Daca te-ai spalat bine in locul unde te-ai taiat, nu se va intampla nimic. Stai linistita.

| Reginna69 a răspuns:

Daca te`ai facut?hee hee
daca te`ai ras vrei sa spui. daca te`ai taiat, pui crema, astepti si trece bubabig grin