| anonim_4396 a întrebat:

Daca tin prea mult uleiul in par dauneza in vreun fel? Mi-am facut o masca din ulei de masline,ulei de ricin, ulei de cocos si putina vitamina A uleioasa.Am aplicat uleiurile pe la ora 6, am acoperit capul cu o casca din aceea de staniol si as vrea sa tin asa pana maine dimineata. E prea mult? Funda si vot

1 răspuns:
| TheMiningSheep a răspuns:

Nu dar...Nu iti sugerez sa stai cu staniol atata timp pe cap... Piate dauna si parului si sanatatii tale.