| anonim_4396 a întrebat:

Daca vedeti un baiat îmbrăcat cu o geaca de piele in stilul asta nu vi se pare putin pe invers?
https://ro.ieftine2021.ru/......s?/content
Mi-am achizitionat o geaca la fel si eu si mi se pare aiurea ca o geaca de piele sa fie asa scurta ca la dame. Nu vreau in niciun fel sa jignesc pasionații de geci de piele doar as vrea sa scap de complexul asta sau sa imi spuneti ca e cum spun eu.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arata destul de bine, eu am una de motociclist si alta maro cu incheieturi moderne imi sta bine

| cristi202 a răspuns:

Uita - te atent. Nu e greaca scurta, e tricoul lung.

| floresdemayo a răspuns (pentru cristi202):

Până la... buric.

| cristi202 a răspuns (pentru floresdemayo):

Geaca nu e pana la buric, dacă e sa încerci sa descoperi, dincolo de haine, anatomia corpului, poți înțelege ca ii ajunge pana la sold, ca pare scurta datorita tricoului, care e lung. Poate fi vorba și de o iluzie optica, sunt asemenea iluzii care pot înșela ochiul.

| floresdemayo a răspuns (pentru cristi202):

Ei, da! Zici de poza de sus, postata de băiat?!
E fix până la buric, dacă tipul din poză va sta in pozitie dreaptă! Dacă stă usor aplecat in față. normal că înșeală privirea (derutează) și arată că e lungă până la șolduri. Dacă avea lungime până la șolduri, nu cred că băiatul se mai intreba dacă e de băieti sau pentru fete.

| cristi202 a răspuns (pentru floresdemayo):

Da, e adevarat ce spui. Un amănunt la care eu nu am luat seama, faptul ca sta aplecat. Asta e, voi, femeile, întotdeauna veti observa mai bine detaliile ca noi, bărbații happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Daca vedeti un baiat îmbrăcat cu o geaca de piele in stilul asta nu vi se pare putin. pe invers? "

Îți lași barbă. ))

E in stil biker. Așa, mai de golănaș, in general.
Acum, depinde și de combinatiile pe care le vei face, atunci cand o porți.
Poti opta pentru un hanorac (cu glugă) sau cu un tricou casual, mai lung decat geaca. Și cu blugi skinny negri
Doar nu o să porți pantaloni roz...))

Așa DA:
https://imgur.com/gvZB2Kr

Așa NU:
https://imgur.com/NYNxAnU

| Catrice a răspuns:

E de cocalari

| Legion7X a răspuns:

Este foarte faină. Merge cu un tricou cu ceva scris, sau un desen https://www.gangstagroup.ro/amstaff-kronysos-t-shirt-weiss/ chiar dacă tricolul este până la talie.
Poți Pune si o sapcă dacă dorești.

https://vgeneration.ro/......u-12490021

Am și eu una.
Putin mai scurtă la talie dar nu mult. la mâneci este lunga perfectă. In concluzie DA.

| anonim_4396 explică (pentru Legion7X):

Xirus-virus, daca dai click pe link-ul de la intrebare acu apare ca e site virusat. Am avut probleme zilele trecute cu ceva virusi acum realizez ca e de la siteul ala

| Legion7X a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms de avertisment. Am antivirus in tel, dar nu știu cât la sută sunt bune. In fine eu intru mai mult pe siteuri comune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am geaca la fel, si mie mi se pare scurta Daca las fermuarul desfacut e mai OK.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare în nici un fel. E potrivită pentru un bărbat tânăr și care se îmbracă mai casual.

Răspuns utilizator avertizat
| HelpingHands a răspuns:

Nu, ți se pare gay ca e așa aplecat!

| Anonim2682008 a răspuns:

Mie personal nu mi se pare prea scurtă sau ca pentru femei. Dar contează dacă tu te simți bine cu ea, și dacă îți place, nu contează părerea oamenilor.

| senpapi23 a răspuns:

Se mai intampla sa fii si urat mno...
si daca esti gay, welcome to my world