| alexandru921994 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cum va place sa vedeti un barbat imbracat?
Cum vi se pare ca este mai sexy? Camasa slim office. cravata. pantaloni strech si niste pantofi? sau mai degraba jeansi slim. tricou casual [ fara desene sau alte tampenii] conversi si o geaca de piele?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Camasa slim office. cravata. pantaloni de costum si niste pantofi

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| KellyGreen a răspuns:

Sincer imi plac mai mult cei ce se imbraca cu jeansi si tricou insa ma impresionaza daca ii mai vad din cand in cand la un eveniment la 4 ace. Insa cel mai mult imi place sa se comporte frumos cu o fata nu ca un badaran(asa cum sunt ft. multi).

| Limo a răspuns:

A 2'a varianta =p-~. blugi slim colorati. tricou larg. si o geaca de piele neagra suflecata la maneci. si shuzi. clar. si cu parul' lung [ adica lung in sensu de mediu ]

| alexandru921994 explică:

Limo, fara suparare am spus barbat, nu baietel care nici nu a ajuns la liceu.

| rox_7318 a răspuns:

Intrebarea aceasta depinde de gusturile fiecaruia.eu sicer prefer niste jeansi, un tricou conversi si o geaca de piele!