| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de tinute pentru prima zi de scoala, trec in a 6-a
cea mai cea primeste funda big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Buna,flory4you!
Uite o idee:Blugi mulati cu o curea ingusta colorata,o camasa cu maneci treisferturi de preferabil deschisa la culoare(bej, crem sau chiar alba) O geanta tip postas sau un ghiozdan lasat pe spate si o pereche de balerini colorati pentru a se asorta cu cureaua.
Iar, daca ma lasi sa te ajut cu parul...Lasat despletit si daca vrei iti poti pune o bentita sau incearca coafura "Coada de Peste" este superba si perfecta pentru scoala daca n

8 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Depinde si de gusturile tale*

| Bibuşca a răspuns:

Pai niste blugi negri mulati si un tricou (mai misto cum se poarta in ziua de azi tineretul) si daca va fi frig iei o bluza si o geaca de piele sau ceva de genul.

Răspuns utilizator avertizat
| BeYourserlf a răspuns:

Uite ceva asemanator cu ce o sa port eu, sper sa.ti placa:*

http://www.google.ro/......tp?/imgres pantofi, eu am ales niste tenesi;;) )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adidas, nike si puma is cele mai tari poartale daca le ai iar daca nu le ai cumparati dar ia-ti neoriginale ca is mai ieftine.

| Geass a răspuns:

In primul rand daca ai uniforma sa nu lipseasca.Fiind prima zi de scoala cred ca vei fi lasata sa porti o rochita mai scurta dar doar in prima zi, as-i fi mai spus tocuri dar esti mult prea mica in clasa a 6-a pentru asa ceva.

| deny_3888 a răspuns:

Nu stiu, daca vrei sa nu iesi in evidenta unifoarma( Blugi negri, o camasa cu maneca scurta, o vesta neagra sh niste tenesh ), daca vrei ca toata lumea sa te observe o fusta mini+ camasa / rochita de blugi mini ( ceva fara bretele ). Alege singura happy big grin