| allyce a întrebat:

Dati-mi va rog siteuri unde imi pun poza si vad ce frizura mi se potriveste. dau fundita

11 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Www.taaz.com e incredibil site-ul acesta doar ca trebuie sa stii si sa-l folosesti:D.

| ecristinamc a răspuns:

Poti incerca photshop

e foarte eficient

| eveline a răspuns:

Da, stim, stim.Asta e cel mai bun site dupa parerea mea(poti sa te pensezi, sa te dai cu fond de ten, cu machiaj, iti pui diverse peruci):X:X:X:x
http://www.taaz.com/
Doar ca trebuie sa iti faci un cont(dureaza 2 minute:d)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe salon virtual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com ii super

| B3cKham a răspuns:

Si eu am cautat o data un site care sa faca acest lucru, dar nu amg asit straight face...Iti urez succes

| dyanna_7195 a răspuns:

Http://www.csid.ro/newlook/ Pune o poza cu tine si incearca mai multe coafuri;)

| DanY_9047 a răspuns:

Http://www.taaz.com/
foarte eficient

| roseberry a răspuns:

Un site romanesc www.divahair.ro