| Veritas18 a întrebat:

Dau Funda! Cum imi pot face parul asa? http://www.manhairstyles.net/resimler/chad-michael-murra y-2.

Ce foloseste. Ceara, gel, si daca imi puteti recomanda niste produse.

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Păi dacă e creț trebuie îndreptat tongue. Și apoi faci cum am spus mai sus.

2 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Pentru coafura asta ai nevoie de ceară de păr. Aplici pe mâini și apoi îl ciufulești, și îl aranjezi cum vrei tu. big grin
Baftă! :*

| Veritas18 explică (pentru Pisiquee):

Am incercat.(parul meu e PUTIN cret) am citit undeva ca trebuie si indreptat?

| Pisiquee a răspuns (pentru Veritas18):

Păi dacă e creț trebuie îndreptat tongue. Și apoi faci cum am spus mai sus.