| constant123inescu a întrebat:

Dau funda! Imi puteti spune unde sunt scoli de modeling sau fotomodele? vreau informatii! pentru ca mi-as dori sa fac o scoala de modeling si sunt foarte interesata daca sunt scoli de modeling sau cursuri de modeling si unde sunt. pliz pliz pliz plizzzz

4 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Nu trebuie să faci! Tot ceea ce trebuie să ştii e să mergi happy

| constant123inescu explică:

Am 14 ani, vreau sa fac o scoala sau un curs unde sa ma invete dragule!

| onecolorfulldream a răspuns (pentru constant123inescu):

Pai tocmai ca ti-a spus, iar daca esti buna, si te descurci te si angajeaza!

| constant123inescu explică (pentru onecolorfulldream):

Vreau sa-mi zica cineva care a facut un curs de modelng si stie ce trebuie si chestii!