| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Pe polyvore, vad poze astfel: hainele care formeaza o tinuta si langa un model care le poarta, care este imbracat cu o tinuta asemanatoare. Cum se practica sa faci astfel? Eu stiu doar sa pun hainele, sa le combin. Ajutati ma va rog. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Lara112 a răspuns:

Poti cauta la sectiunea "people" un model care are haine asemanatoare cu cele pe care le pui tu. Eu de ex. prima oara caut un model care imi place si apoi aleg hainele asemanatoare. Poti gasi si 2 poze cu acelasi model si sa le pui in acelasi colaj. Asta ramane alegerea ta! Sectiunea "people" o gasesti tot acolo unde sunt si celalalte sectiuni. Funda?