| ?! a întrebat:

[Dau ] Hei. As vrea sa-mi tapez parul gen, "scene girl" :d. Ce fixativ sa folosesc thinking Si inainte sa-l dau cu fixativ, trebuie sa ma dau pe par cu o solutie protectoare :d? Thx.

Răspuns Câştigător
| Foxy_3377 a răspuns:

Buna happy. vreau sa iti spun ca daca vrei o coafura stil "scene girl" iti trebuie un fixativ strong happy e de preferat wellaflex nr 3 sau 4. daca nu vrei o fixare atat de puternica ai putea folosi garnier... pentru o coafura "scene girl" se foloseste si o placa de intins parul`...trebuie inainte sa iti dai cu un tratament de protectzie al parului. tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o marca de produse pentru ingrijirea parului, se numeste Satinique ( de la amway), iar spray-ul fixativ ultrafin de la ei nu incarca firul de par, a doua zi il poti doar pieptana si nu vei avea parul incalcit.Plus ca toate produsele contin un sistem de infuzare cu ceramide.