| dely_9350 a întrebat:

De cate ori sa imi pun masca cu argila pe fata? odata pe saptamana sau? dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Masca de argila are un efect benefic asupra tenului daca nu este folosita prea des. Ar fi indicat sa iti aplici acest tratament o data la doua saptamani si zilnic sa folosesti o lotiune tonica sau cu proprietati antiseptice. Daca vrei sa afli mai multe despre ingrijire si frumusete poti accesa siteul www.divahair.ro Ai grija de tine.

6 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Eu de obicei o folosesc 1 data pe saptamana.

| LaraHeart a răspuns:

Depinde de tipul de ten si de necesitati... daca il ai sensibil si se irita usor, doar 1 data, daca nu, poti si de 2 ori...

| diana_3226 a răspuns:

O data pe saptamana este indicat

| diana_3226 a răspuns:

O data pe saptamana este indicatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vorbit cu dermatologu meu si a spus ca daca vreau sa scap de accnee mai repede sa ma dau de 2 ori pe zi si am scapat intr-o saptamana nu are nimic... daca nu te iritibig grin

| Alexa_3396 a răspuns:

O data pe saptamana.Nu mai mult! happy