| ILoveMarshmallows123 a întrebat:

De ce cand ma trezesc dimineata arat oribil? Nu ma plang deoarece aproape toata lumea arata naspa dimineata dar eu arat naspa si in decursul zilei iar seara de abia arat ok si nu stiu de ce. Dimineata arat oribil dar pana seara arat la fel... Va rog sa imi spuneti de ce.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa fii mai detaliat? Ce inseamna oribil la tine?
Iti ies ochii din orbite, ti se albesc sprancenele, ce ti se intampla ziua?
Si poate ne spui ce sex si varsta ai, ca-i foarte important.

| ILoveMarshmallows123 explică (pentru Violleta2022):

Nu doar ca arat naspa. Am 16 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru ILoveMarshmallows123):

Si daca ai 16 ani, ce?
Toti am avut la un moment dat varsta asta si ne-am simtit minunat, eram plini de veselie, iubeam viata, fara griji, fara probleme samd.
Incearca totusi sa fii clar/clara, ca sa te putem ajuta, avem nevoie de o descriere corecta a ta, nu de cum te simti, in termeni de jargon.

| Bizon95 a răspuns:

Pentru ca ai dormit
si Anna din Frozen arata de cacao dimineata:
http://shorturl.at/clPW2
nu inseamna ca Frozen nu e de succes mondial;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu, cand ma trezesc arat ca un lesinat is praf bag seara is fresh.
Poate are legatura cu ritmul cicardian, unii oameni is fiinte nocturne

| aimullah123 a răspuns:

Poate esti extenuat. Eu inainte sa incep tratamentul cu antidepresive aratam foarte naspa