| anonim_4396 a întrebat:

De ce este atat de greu sa gasesti bocanci inalti de culoare maron? unde as putea sa gasesc asa?

4 răspunsuri:
| Dana1903 a răspuns:

Eu am gasit o pereche draguta la Deichmann. Nu am gasit o poza cu ei pe site-ul lor, insa poti gasi modelul in orice Deichmann. Cred ca va trebui totusi sa astepti putin pana intra colectia pentru sezonul rece.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Depinde ce înţelegi tu prin înalt, mai exact cât de înalt.
Până la gleznă, peste gleznă (cam la jumătatea piciorului, între gleznă şi genunchi), sub genunchi?
Încearcă aici, poate găseşti ceva ce-ţi place, e un site foarte bun:
http://www.bestial.ro/magazin-551-incaltaminte.html