| ellyda a întrebat:

De ce oare baietilor nu le plac fetele machiate?

Răspuns Câştigător
| Danielicious a răspuns:

Nu la toti uni adora fete machiate dar acei baieti care le prefera pe cele nemachiate prefera simplitatea lor naturaletea! Asa cred!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Unii baieti prefera sa se sarute cu fata, nu cu rujul si fondul ei de ten.winking

P. S. nu ca nu m-as machia si eu. big grin

| BRoxana a răspuns:

Tuturor le plac tipele aranjate, machiaj inseamna vreo 3 straturi de fond de ten care sa acopere toate imperfectiunile, o fata machiata normal un creion un rimel putin fard ruj si blush nu cred ca ii displace oricui, normal ca toti vor zice "as prefera una cat mai naturala" dar toata lumea are cearcane, imperfectiuni poti sa fii si naturala si machiata in sensul ca esti doar putin "aranjata" nu neaparat machiata happy.

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
nu la toti.
pentru ca sunt foarte multi baieti care adora fetele machiatehappy

| rosto a răspuns:

Vor sa stie din start langa ce se vor trezi dimineata tongue

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Le plac fetele machiate dar nu exagerate... ei nu vor sa arate prea bine ca sa nu se uite altii la ele...trebuie sa fie frumoase numai pentru eihappy

| Bibu_2231 a răspuns:

Ba le plac fetele machiate. Nu le plac fetele prea machiate. Dar acoperirea imperfecţiunilor cu fond de ten şi fixată cu pudră, puţin fardate, nu în exces, şi un ruj nud, nu deranjează. Dar fardată cu negru şi un ruj roşu categoric nu le place. Deji, sunt mai mulţi băieţi care întorc capul după o fată machiată discret, decât după o fată machiată strident happy.

| Nimic special a răspuns:

Eiiii nu le plac oh go on vorbesc si ei aiurea phbbbbt,

| foxi a răspuns:

Gresesti! le plac fetele sa arate cat mai bine!

| Andra00009 a răspuns:

Pentru ca una este o fata machiata.care tunci cand nu se mancheaza arata oribil.si una care nu se macheaza deloc si este frumoasa si naturala:d

| adrianaa a răspuns:

Ba la majoritatea le plac fetele machiate
considera ca o fata machiata e una care se minte pe ea
deci atunci poate mintii si el happy

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Ei de obicei prefera fetele mai naturale.inspira tineretea si prospetimea; -p.naturalul scoate adevarata frumusete din oricine.bine un pic de fond de ten sau un luciu de buze nu strica dar nici sa apari ca o sorcovahappy

| kallybeachanne a răspuns:

Unor baieti le plac fetele machiate.Altora nu.De aceea unele nu se machiaza deoarece stiu ca baietii o accepta asa cum estewinking