| RibbellaaInk a întrebat:

De ceva timp fac exercitii pentru abdomen si se vede detaliat in partea de sus... e urat ca fetele sa aiba patratele?

10 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu mi se pare urat.Tu esti cea din poza?

| neutrino a răspuns:

Nu este urat, ba din contra!

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu... si de ce ar fi urat? Ba din contra ea devine mai atragatoare.

| BTWIN a răspuns:

Nu...de ce ar fi? dimpotriva.Inseamna ca fata are grija de ea si devine si mai atragatoare.

| TnT123 a răspuns:

Nu, chiar deloc dar nu exagerat funda? tongue

| ovdiuc a răspuns:

Muschii de sus se lucreaza mai usor.eu cred ca arata foarte bine fetele cu abdomen big grin

| lesea a răspuns:

Sigur ca nu, e foarte frumos si plus la aceasta vei avea mereu o silueta perfecta

| CoryPwP a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te bucuri de corpul tau pentru ca fetele cu patratele atrag privirile baietilor nu cred ca te-ar face mai putin frumoasa. Zambeste si gandeste-te ca esti intr-un mare avantaj fata de ceelelalte fetewinking sper c te-am ajutat