| Everlasting a întrebat:

De la cati ani ar fi normal ca fetele sa poarte tocuri?

Răspuns Câştigător
| Sweetish a răspuns:

Dacă ai vreo 14-15 ani, NU!
Nici la 16 nu e prea ok, dar la 17 în sus eu zic că e cel mai bine.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa 15 ani...

| Madayna a răspuns:

Cand se simte pregatita, e bine sa inceapa cu tocuri micute si pe parcurs sa avanseze, astfel se obisnuieste sa mearga pe tocuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Ramoneluu a răspuns:

Depinde de inaltimea lor

| roxanaiasmina202 a răspuns:

16 ani!

| Everlasting explică:

Dar platforma?

| Gabitzza_Gabitzza_1992 a răspuns:

Dupa 15 da cel mai bine

| Lora12319 a răspuns:

Incepi sa pori tocuri de la ce varsta vreiwinking Eu am inceput cu tocuri micute si apoi am trecut dintr-o data la 15 cm si nu mi-a venit greu sa invat, chiar mergeam bine, asta pe la 14 aniwinking Deci nu conteaza varsta, conteaza sa te simti tu bine in ele :*