| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

asta e o intrebare pentru fete.de la cati ani pot fetele sa poarte absorbante o.b?

5 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Nu cred ca e o anumita limita de varsta. Adica de cand iti vine prima oara menstruatia, de atunci poti sa folosesti absorbante o.b.

| alina_1226 a răspuns:

Din punctu meu de vedere, atunci cand iti pierzi virginitatea. happy

| Si_ATat_theo_1997 a răspuns:

Nu e o varsta stabilita pentru a purta o.b...
laughing
Dar o.b.-uri poarta doar fetele\femeile care nu mai sunt virginelaughing daca tu esti dispusa sa iti asumi acest risc big grin

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru Si_ATat_theo_1997):

Asta-i gluma sau zvon?

| Si_ATat_theo_1997 a răspuns (pentru MouSSEauChoColat):

Nu e zvon.dar daca doreste sa poarte o.b. asta e...dar o.b.-urile sunt incredintate in general fetelor care nu mai sunt virgine, respectiv femeilor