| anonim_4396 a întrebat:

Fetele cu ce va incaltati varaa?hee hee
Si cand purtati tocuri de cati cm purtati?thinking
>Fundiita:

Răspuns Câştigător
| EllaEllii a răspuns:

Buna!
Eu port mai mult sandale și balerini (și normali, și din cauciuc).
Mai port șlapi (pe plaja) și adidasi când ploua.
Pantofi cu toc numai la evenimente speciale.Pantofii ar trebui sa aibă tocul de 5 cm ca sa nu cauzeze probleme picioarelor.
Fie care poarta ce vrea, tocuri de câți cm vrea.

10 răspunsuri:
| Drinni a răspuns:

Hmmm...pai in general flip-flops sandale plate sau balerini, tenisi dar si wedgeshappy

| aaaa12345 a răspuns:

Vara.cu tot ce e p eaceasta pagina, fara toc http://www.stilfeminin.ro/......-2011.html

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

In sandaluteee:X

Sh tocuri de 5 cm :X

| ShoriceL43 a răspuns:

Pai eu port ce e mai dragut si mai finutz de ex:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cizmulitele astea sunt foarte dragute:X

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sau sandalute gen acesta:X

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sau cu niste papuci gen acesta dar cu toc mai mic:X

Iar la tocuri port de 2 cm max;)

Cum am spus vreau sa fiu naturala nu pitzi;)

Sper ca te-am ajutat:*
Funda?

| BlueFeeling a răspuns:

Poi in balerini sau sandale... Iar de tocuri nu stiu cati centimetri au dar sunt un pic mai mari decat palma...

| Alexutza6755 a răspuns:

Pe-acas port niste papuci confortabili si cand plec de-acasa niste pantofi cu tocuri cam de 2 cm.
Pa! Pa!

| Sunshinexd a răspuns:

Pai vara de obicei port balerini sau sandalute gen gladiator!
Tocurile le port la evenimente speciale, in rest numai incaltaminte joasa si lejera! Avand in vedere ca sunt si mai inalta nu port tocuri foarte mari dar nici foarte mici, cam 7-10cm! :*

| Toxic_8791 a răspuns:

Hey uite eu port doar tennisi sau sandale dar imi plac mai mult papucii care ma protezeaza pentru ca m-am lovit tare desii tocurile nu sunt ceva care evit desigur am purtat papucii cu toc tocu de 5 cm dar daca vrei sa porti si tu iti recomant o marime mai mare ca daca te duci la club o sa te jeneze rau de tot si daca o sa te jeneze rau puneti apa si sa stai jos.
O fundita?

| TraficQuAmoru a răspuns:

Eu una, imi iau cizmulite de vara, chiar si ugg-uri. atentie, acum nu mai sunt la moda cele negre. deoarece e o culoare inchisa ce nu inspira prea multe. Ci,mai multe culori. Chiar si sandale si balerini. Am cizme si balerini cu model floral,roz bonbon, turcoaz si mov. thinking Si din cate am vazut se poarta. Asta daca esti feminina, daca esti mai baietoasa, poti lua niste tenisi destul de subtiri si comozi, doar pe o culoare vie gen rosu, verde, galben thinking Iar tocurilee... pana in 6 cm ca sa poti fi lejera, sa nu pari intepata si sa nu pari cu nasu pe sus thinking Dar nu te-as sfatui sa porti tocuri... happy