| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta e bine sa te pensezi? Eu am 13 are ceva daca incep sa ma pensez? big grin app doare?hee hee

5 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Si eu m-am pensat prima data la 13 ani, dar e mai bine prima data sa te duci la salon sau sa te ajute cineva mai mare ca sa nu exagerezi happyBafta

| SickkSus a răspuns:

Eu am 13 ani, si acum 2 saptamani m-am pensat si m-am vopsit, pai cu cat le pensezi mai des cu atat iti cresc mai putin, e mai diferit stiu, la inceput doare putin, dar a 2 a oara mai putin a 3 a oara mai putin, deci treptat te doare tot mai putin, iar, dupa catva timp nu vei mai simtit nimic.big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

-rolling on the floor eu am 16. de la 14 ani am inceput sa ma pensez. dar ma "pensam" si ma enerva ca durea si nu se vedea nimic, am fost la salon, le-a dat forma spranenelor apoi a fost mai usor.

| miss1elisa a răspuns:

Eu tot am 13 )) eu am incercat da doare nu te sfatui mai bine sa te duci la salon. sper ca te am ajutat funda terog XD

| creata02 a răspuns:

Daca tu crezi ca e nevoie, poti incepe sa te pensezi.Si eu am inceput la 12 aniwinking si stai calma ca nu doare asa tare:-J Te pisca putin dar te obisnuiestiwinking