| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor pe la ce varsta ar trebui sa incep sa ma pensez (am 13 ani jum)?
adica la ce varsta ar fi indicat?

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

Asta depinde de tine si daca ai nevoie sau nu sa te pensezi, poti chiar si acum dar daca le ai frumoase nu stufoase, nici cu multe fire "rebele" poti sa nu incepi inca. la ce varsta ar fi indicat? pai asta este simplu, la ce varsta te simti tu pregatitadaca vrei poti sa nu te pensezi nici pana la 18 ani. happy

2 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

E bine la 13 ani.Trebuie sa te gandesti, totusi ca dupa va trebui sa te pensezi constant.Si un sfat: du-te la o estetista sa iti dea o forma adecvata, pentru ca acasa e cam greu sa iti dai o forma frumoasa.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns: