| Adelaly07 a întrebat:

De la ce vârsta te poți vopsi?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde cu ce si depinde unde... happy

Cu culorile de bodypainting te poti vopsi cam oriunde in afara zonelor sensibile. Si cam de la doi ani in sus.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

18 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| Brizbriz a răspuns:

Nu exista o limita de varsta, dpdv legal, social sau etic
totusi, mai sunt si parintii, care s-ar putea sa te "iubeasca" rau daca te vopsesti fara sa le spui, iar daca le spui, sa ai parte de urlete de parca ar veni rusii cu Putin in fruntea lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu exista o anumita varsta de la care te poti vopsi.

E important sa cunosti care pot fi consecintele vopsirii, de aceea e cel mai bine sa te informezi inainte, astfel incat sa iei decizia potrivita.

| 44mon a răspuns:

Oricând îți dorești, dar ține cont că nu trebuie să faci din asta o obișnuință, și nu uita să folosești o vopsea de calitate care să nu îți distrugă părul.

| Jonathan81 a răspuns:

Pe bune? de la orice vârstă, doar nu ai 6 ani... laughing laughing

| Ebrufatima a răspuns:

De la orice vârstă happy dar trebuie sa ai grija sa nu exagerezi prea mult ca ți se poate distruge parul