| ღKimKimmyღ a întrebat:

De unde pot cumpara costum de Halloween? Sa fie nou, nu la mana a 2-a si sa ajunga pana miercuri, la ora 11:00. Multumesc! :*

P.S.: Dau funda.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| doraz a răspuns:

Daca esti din Bucuresti poti cauta in centrele comerciale, gen Carrefour, Cora. Anul trecut aveau.
Bafta!

| ღKimKimmyღ explică (pentru doraz):

Am fost, nu e cine-stie-ce acolo. Eu am vazut numai de copii 4-10 ani (poate mai mult, dar in fine, de copii). De adolescenti/adulti nu am vazut... thinking
Dar mersi oricum. big grin

| doraz a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Totusi nu ai fost chiar degeaba laughing Cu placere.

| METALL2000 a răspuns:

De ce sa iti cumperi in loc sa creezi unul?! thinking Ai putea incerca sa fi un zombi: Iti iei o rochie de printesa sau cu care ai mers la o nunta, rochia o tai putin ca sa fie mai horror laughing, iar la machiaj: te dai cu pudra alba alba pe toata fata, cu creion de ochi iti faci o linie mai lunga la conturul ochilor, iti faci niste cocci ca si ai lui frenken stein tot cu creionul de ochi binenteles, iti dai cu mult negru pe la ochi si sus si jos pe la ploape, si un ruj negru, verde sau rosu inchishee hee la coafura poti incerca o peruca mai ciufulita sau sa iti faci o coafura mai de haloween thinking sper sa iti placa, bine acum depinde si ce esti adica fata sau baiat, HALOWEEN FERICIT! kiss

| tmteo a răspuns (pentru METALL2000):

laughing) esti nebuna? strici rochia de nunta pe un rahatt de haloween? du-te mai uita-te la filme incontinuare

| ღKimKimmyღ explică (pentru tmteo):

De acord. laughing
Nu stric eu o rochie de nunta pentru... Halloween. rolling on the floor straight face

| METALL2000 a răspuns:

A era sa uit funda? puppy dog eyes

| edyXc a răspuns:

Carrefour