| alinutza_5767 a întrebat:

De unde pot lua nuantator?(care se ia dupa o spalare)

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu daca se ia dupa o spalare nuantatorulwinkingSe ia dupa cep putin 4 spalariwinking
Gasesti la diferite magazine...Incearca pe la magazinele astea pe unde se vand clame, elastice, etcwinking

Janina
| Janina a răspuns:

Magazinele de cosmetice sau chiar de la magazinasele de la scara blocului

| cristina a răspuns:

De la orice magazin

| Miruna_7873 a răspuns:

Nici un nuantator nu se ia dupa o spalare.

| scumpik010 a răspuns:

De la orice magazin(nu alimentar logic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista.eu mi am cumparat vara trecuta un nuantator spray.(este oribil, nu mai poti sa ti faci parul cu placa dupa ce l ai aplicat)
era culoarea rosie si mie mi au iesit mov suvitele.se lua si pe perna.si l am utilizat corect. dupa trei zile disparea, dupa ce il spalam nici nu mai zic