| mrclaust a întrebat:

De unde pot stii daca o placa de intins parul este de calitate?

4 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Cele bune sunt Coriollis, rowenta, Remington, Brown si restul laughing):*

| ELY0 a răspuns:

Dupa pret. Dupa firma

| Nymeria a răspuns:

Cand iti cumperi placa antreba daca ii de ceramica daca da sa fii sigura ca iiii ff buna...

| StephyMonster a răspuns:

Eu am placa si de creponat, si de intins, este din ceramica si imi fac parul cret cu placa de creponat in fiecare duminica, ca altfel sta ca naiba.A fost un set cu mai multe chestii: vreo 3 ondulatoare, placa de intins, de creponat, o perie si niste clame de par.Am luat-o de la Real prin decembrie 2011, este Phillips.De atunci imi fac parul cu placa aceea si nu mi s-a ars deloc!