| sweetgirl_1922 a întrebat:

Placa de intins parul Rowenta CF7132DO este de calitate?
Sau alta marca buna daca imi puteti zice.happy
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| exya_5295 a răspuns:

Eu am placa de indreptat de la Philips de 2 ani si indrapta super bine si acum big grin

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Este destul de buna, eu am parul foarte cret si sunt multumita de ea. inainte de folosire aplica pe par un serum special sa nu-l arzi, si nu uita sa-ti faci masca de par de 2 ori pe saptamana pentru a preveni deteriorarea parului.

| PetreConstanta a răspuns:

Este buna fffff buna iti faci treaba cu ea dar sa nu o tii prea mult ca iti arzi parul

Răspuns utilizator avertizat
| JOJO19 a răspuns:

Placa Remington s2002 e super buna.o am de 4 ani