| king5151 a întrebat:

De vreo 2 luni ma tund la un prieten (doar in parti) pentru ca e mai aproape si nu imi ia nici bani, dar nu stiu, nu e la fel cand ma tundeam la frizer, imi creste parul in 2-3 zile maxim la loc si nu mai sta nici cum statea inaintelaughing) sa incep sa ma tund din nou la frizer?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mergi la frizer.

| LPCTSTR a răspuns:

Ti se pare. Asta sau ai o alimentatie mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, ciudată treabă. Nu e normal să îți crească atât de repede. straight face
Da. Îți recomand să începi să te tunzi la frizer, să vezi dacă îți va mai crește atât de rapid.