| MyyyNamee a întrebat:

Cum sa ma tund la frizer daca am capul oval spre alungit. Pana acuma ma tundeam cu 0 in parti si in fata il lua cu foarfecul gen intr-o parte.Si am observat de la un timp ca imi face capul si mai lung si nu imi sta deloc bine cum sta la alti baieti. Ma puteti ajuta in legatura cu aceasta problema.

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Asa are si fratele meu. Eu i-am propus sa isi lase parul sa creasca, chiar daca parul lui e aspru. I se va increti frumos atunci cand va creste si cred ca si la tine va fi mult mai bine daca il lasi sa creasca. Important este ca el sa iti acopere partile laterale ale capului pentru a crea impresia de plin si fata ta nu va mai arata alungita.

| crina0604 a răspuns:

Eu cred ca doar ti se pare, cu osc multi baieti care au capul tau si exact asa il au tuns (parul)....eu zic sa mai incerci asa, in parti lasi decat f f f lutin par si sus o creasta... ceva gen cum are Rugerro Pasquarelli
Cauta pe internet la imagini aceasta persoana, cred ca ti ar sta f bine
Sper ca te am ajutat!