| malina444 a întrebat:

Deci am o problemastraight face
as vrea sa nu mai am mult volum la par dar in acelasi timp sa imi pastrez si lungimea parului...cum ii explic celei care ma tunde..ca poate iese dupa aia altceva:-s si regret.multumesc

Răspuns Câştigător
| annda a răspuns:

Il poti fila sau sa folosesti un sampon pentru volum (cele de la nivea sunt cele mai bune). :*

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Sa-ti faca sa para mai putin dar sa nu ia din lungime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te tunzi in scari adica te fileazahappy si scapi de volum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam k e sg solutie asta
sau. te dai cu placa 1 an de zilelaughing si gata
se ardesmug
eu sunt exemplul perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui sa te tunda cu volum sushappy. Stie ea cum! Si sa nu iti ia din lungime!batting eyelashes. Nu o sa regreti ca arata foarte fain!