| Katoky a întrebat:

Deci am primit o pereche de iegari negi azi, maine vreau sa meg la scoala cu ei (clasa 6-a) si cu ce bluza sa ii iau sau ceva lantur....bluza lunga scurta lanturi? multumesc anticipat dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bia01 a răspuns:

Peste "iegari" si putea sa iei un plovaras mai lung, pentru ca tot e sezon rece. Daca plovarasul sau bluza pe care alegi sa o porti e simpla poti sa-ti iei si un lant mai lung. big grin

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Prin iegari ma gandesc ca intelegi colanti. Atunci e musai sa iei o bluza, plover mai lung sa acopere fundul si soldurile, altfel tinuta va avea o nota vulgara.

| dididedediu a răspuns:

Cu iegari merge perfect o bluza lunga si niste cizme scurte si de lant depinde ce culori sunt ele..incearca sa te asortezi si cu geanta.

| naty696 a răspuns:

Paii ai putea sa iti iei un maieu sau un tricou si un cardigan, cu o curea in talie si cu un lant mai lung si eventual UGG-uri sau cizme lungi ^^