| CristinaMT a întrebat:

Deci as dori niste idei. Sambata este un bal mascat si trebuie sa ma costumez in baba ( batranica ). Inafara de o peruca, batic, carja, alte idei aveti? Primeste FUNDA care are o idee buna in legatura cu ce am scris. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Un costum de batranica, traditional.
La machiaj, incearca sa iti pudrezi fata sa fie mai alba spre gri thinking nu stiu sigur.
si sub ochi, sa-i faci asa ca si cum ar avea cearcanethinking riduri...

| StarGirl a răspuns:

Buna!
Pe langa peruca, batic si carja iti poti pune niste ochelari si o vesta din aceea de lana.
Sa te distrezi la balul mascat!
Sper ca te-am ajutat.

| CristinaMT explică (pentru StarGirl):

La machiaj ma puteti ajuta va rog?

| CristinaMT explică:

La machiaj ma puteti ajuta va rog? acolo trebuie sa pun accentul mai mult