| CristinaMT a întrebat:

Pentru un bal trebuie sa ma imbrac ca o batranica astfel incat nimeni sa nu ma recunoasca. Aveti ceva idei de imbracaminte in afara de carja cu ochelari, vesta crosetata si o camasa in carouri? Sau un machiaj sa nu ma recunoasca? Funda pentru cine imi aduce o idee buna!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Haine nu stiu dar uite aici cel mai tare machiaj :D :D http://www.fetelespun.ro/articole/halloween-makeup-batrinica-zglobie/

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Un batic tras pe frunte si peste o esarfa pe careo pui pe gat pe cap, o fusta de lana.Iti faci niste riduri si te faci mai batrana cu ajutorul machiajului, cu fata mai zbarcita.
Incearca sa merci cocosata, cu pasi mici, o mana pe spate.
AI grija la detalii, ca aste te-ar putea da de gol, daca ai unghiile facute ascundele sau stergele, la bratari sau marog.
Asta ce am zis eu e mai mult o batranacia de la tara.

| day16 a răspuns:

Eu ma gandesc ca ar trebui sa fii o batranica mai chic;;)
Ia-ti o palarie in genul asteia http://www.atshoponline.ro/shop/-palarii-de-zi/775-plrie.html si un compleu. Sau incearca sa te dai cu un spray colorant pe par, sa ti-l faci alb, in genul cum e Katy perry in clipul "the one that got away". Iti desenezi niste riduri fine...si gata! :)

| CristinaMT explică:

Va multumesc frumos toate m-ati ajutat insa machiajul doream sa stiu fft mult + pasi