| arvamircea a întrebat:

Deci din tot deauna m-am uitat la desene tip animeuri si mereu am fost fascinat de felul in care baieti aveau parul, am crezut ca e doar o fantezie si ca nu il poti avea asa, pana acum cateva min cand m-am uitat la un videoclip la o anumita melodie japoneza. Deci nici nu folosea o tona de gel deci pur si simplu asa ii era tunsoarea, pana la umeri si super cool. Cum ma pot tunde si eu asa? Adica ce ii zic la frizer sa ma tunda asa?

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Nu dar ma tund singura de 9 ani si pe prietenele mele si si familia si cunoscuti, am tuns si baietilaughing)
sunt experta crede-ma, mi-am facut cele mai bizare frizuri laughing
si nu doar miebig grin
si in plus imi place si mie genul ala anime si asa imi faceam si eu parul chiar daca sunt fata, am avut si baieteste cum vrei tulaughing
anywaybig grin
de aia zic nu e f greubig grin poti incerca si tu sa faci, pentru ca la frizerie nu prea ai sanse sa gasesti pe cineva care sa faca calumea, mai ales ca sunt obisnuiti sa faca aceeasi freza vesnica la toti baietii, d-aia scurta de cocalarlaughing
si daca te duci si cu poza tot nu vor fi in stare sa faca, din pacate.

9 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Daca poti ia o poza dupa net, in general este filat.

| arvamircea explică:

Lol nu pot sa ii zic pur si simplu ''Tundema asa''.

| arvamircea explică (pentru arvamircea):

Sa ii art o poza si sa ii zic tundema asa.

| Azazea a răspuns (pentru arvamircea):

Daca esti din Iasi te tund eu genul ala, sau imi arati poza exact smug
daca nu, bafta la frizer, nu prea ai sanse sa te tunda cum vrei, poate daca mergi la un salon scump, dar nici acolo nu e garantat 100% laughing
a3a optiune, poti incerca sa te tunzi singursmug nu e extrem de greu big grin

| arvamircea explică (pentru Azazea):

Stau in Brasov sad esti frizerita?

| arvamircea explică (pentru Azazea):

Ce cool! As veni pana in Iasi numai pentru asta. Dar de o camdata trebuie sa i-mi las parul sa creasca laughing. Cam cat ar trebui sa il las?

| Azazea a răspuns (pentru arvamircea):

Pai depinde cum arata freza care o vrei, ca nu stiu exact cum vrei sa te tunzi big grin dar cateva luni oricum ar trebui lasat sa creasca, in special bretonul.

| Azazea a răspuns (pentru arvamircea):

Nu dar ma tund singura de 9 ani si pe prietenele mele si si familia si cunoscuti, am tuns si baietilaughing)
sunt experta crede-ma, mi-am facut cele mai bizare frizuri laughing
si nu doar miebig grin
si in plus imi place si mie genul ala anime si asa imi faceam si eu parul chiar daca sunt fata, am avut si baieteste cum vrei tulaughing
anywaybig grin
de aia zic nu e f greubig grin poti incerca si tu sa faci, pentru ca la frizerie nu prea ai sanse sa gasesti pe cineva care sa faca calumea, mai ales ca sunt obisnuiti sa faca aceeasi freza vesnica la toti baietii, d-aia scurta de cocalarlaughing
si daca te duci si cu poza tot nu vor fi in stare sa faca, din pacate.

| CassieBee a răspuns:

Cauta o poza cu vedete K-pop masculine, scoti poza si o arati frizerului.

| AnnaSakamaki a răspuns:

Ii spui cum vrei sa te tunda si poti sa ii arati o imagine cu genul tunsorii.