| Chocolattex3 a întrebat:

Daca as merge la cuoafor si i-as spune sa ma tunda sa am freza de emo. cum mar tunde? am parul putin mai lung de umeri

Răspuns Câştigător
| kidutza_3486 a răspuns:

Pai cred ca cel mai bine e in scari si sa il tapezi...

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

In primul rand daca ai merge la coafor si ai spune "tunde-ma si pe mine emo" s-ar uita la tine ca la poarta 4

in al doilea rand:de ce emo?
crezi ca vei fi mai apreciata sau mai speciala?
sau mai la moda?
moda emo a fost cand am fost eu cls a 6-a / a 7-a dupa cele care au continuat au fost luate in raswinking
eu te sfatuiesc sa fi o fata draguta si sa te tunzi ghetutze daca tot ai parul de lungime medie
i-ati o placa si poti sa ti-l aranjezi cum vrei tu

pune-ti in par fel si fel de accesorii:agrafe sau bentite cu funde sau cu ce iti place tie!

daca esti o tipa mai dura si vrei sa se si vada asta
roteste-ti varfurile un pic in sus

dar nu emo bine?

sper ca te-am ajutat si ca te-am facut sa te razgandesti happy

| Kawaiii a răspuns:

Depinde la ce coafor...ii poti arata o poza cu tunsoarea pe care o vrei, ca sa fii mai sigurahappy fundita?big grin