| claudia224183 a întrebat:

Duminica ma voi duce la ziua unei prietene. Cu ce este indicat sa ma imbrac? Vreau sa imi spuneti exact cu ce ca sa imi fac o idee. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Sabrine a răspuns:

Ai putea sa optezi pentru o rochita frumoasa si o pereche de pantofi cu toc sau o cizma eleganta. Este un eveniment si nu poti sa te duci imbracata in blugi si un tricou. Imbraca-te feminin cu o fusta/rochita eventual o pereche de pantaloni draguti cu o bluza frumoasa. Distractie placuta! :*

| LauraEU a răspuns:

Probabil ca e frig acum. deci poti sa iti iei niste pantaloni cu un tricou dragut, feminin si niste ghete...oti sa iti iei si o rochie dar in acest caz iti iei ciorapi cu niste cizme si o gecuta.

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Cu ceva confortabil. Sa te simti bine in hainele alese.