| rafyx27 a întrebat:

După ce mi-am vopsit parul temporar cu albastru de metil si violet digentian pe vârfurile decolorate ( ombre) si m-am spălat de mai multe ori (4-5 ori) in unele Secțiuni culoarea nu se mai duce sau a rămas cenușiu. Ce as putea face sa revină blond fara sa il deteriorez prea mult?

Răspuns Câştigător
| pikakatejulia8 a răspuns:

Hey sfatul meu este sa te dai cu sare de lamaie ..si dupa 2 3 spalari se duce ..parerea meu :** sper ca te+am ajutat fundita?

1 răspuns:
| McAlleks a răspuns:

Si eu am auzit faza cu sare de lamaie insa la unii nu a functionat!