| Anelym a întrebat:

.acum o saptamana mi-am facut varfurile de la par cu albastru de metil, iar astazi vazand ca nu se duce culoarea dupa mai multe spalari, m-am vopsit cu blond peste..si mi-a iesit un verde pal.Intrebarea este:voi ramane cu verdele asta tot restul vietii laughing sau mi se va duce albastrul, ramanand blond? >:

Răspuns Câştigător
| elizasedai a răspuns:

Trebuia sa fi asteptat sa ti se duca albastrul de metil..Va dura un timp pana se vor duce ambele, ca blondul s-a lipit intr-un fel de albastrul de metil. Acum nu sunt sigura, eu una nu am facut asa ceva. O singura data m-am dat cu albastru de metil si mi s-a dus la prima spalare.

5 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Da ai daton bara ai sa ramai cu aceasta culoare sau te poti friza big grin

| Anelym explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Mersi de incurajare laughing)

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru Anelym):

Cp big grin

| SammiSchüler a răspuns:

Nu o sa te mai tunzi nici o data?

| Anelym explică:

De tuns ma tund bob dar voiam vara asta sa am varfurile blonde si sa dau peste cu violet violet de gentiana, albastru de metil etc.straight face