| Mihaa12 a întrebat:

E adevarat ca daca imi tin parul prins mult intr-o coada sau impetit imi creste mai repede putin thinking

7 răspunsuri:
| Aanyaa a răspuns:

Este oarecum adevarat, pentru ca daca il tii liber parul se rupe mai repede, iar daca il tii impletit nu.happy

| blackwidow a răspuns:

Nu

| rox13yy a răspuns:

Cam da

| Bujîe a răspuns:

Da, este yawn

| SMA a răspuns:

Multi spun ca e adevarat, dar eu nu stiu ce sa cred. Am auzit dintr'o alta sursa ca daca iti tii parul prins, acesta nu are destul oxigen si ii face mai mult rau.Acum fiecare cu ale sale. Noroc!

| Horia_8139 a răspuns:

Ritmul de crestere al parului este constant(si daca ti-l bagi intr-o punga si daca il lasi liber tot asa creste)

| Rlu a răspuns:

Dah este adevarat doar daca il ai impletit in fiecare zi.batting eyelashes